Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výsledky 2011

Dětský cyklomaraton 2011

Výsledková listina

 

    Místo konání: Všeradice      
    Datum konání: 29.9.2011        
               
    kategorie - CHLAPCI        
               
Poř. St. č. Příjmení Jméno čas 1. kola čas 2. kola Team Součet
1 25 Macháček Jan 01:29,1 01:33,9 Zš Hostomice 03:03,0
2 1 Štěpán Jiří 01:29,7 01:34,9 ZŠ Osov 03:04,6
3 5 Mašek Jan 01:36,6 01:37,0 ZŠ Osov 03:13,6
4 17 Spousta Jan 01:34,3 01:39,6 Zš Hostomice 03:13,9
5 14 Kácha Martin 01:36,5 01:38,6 ZŠ Osov 03:15,1
6 21 Kůta Matěj 01:38,5 01:38,9 Zš Hostomice 03:17,4
7 4 Vejvoda Josef 01:41,6 01:41,8 ZŠ Osov 03:23,4
8 9 Hošťálek Jan 01:37,2 01:47,0 ZŠ Osov 03:24,2
9 22 Šmejkal Matěj 01:48,2 01:49,0 Zš Hostomice 03:37,2
10 16 Růžička David 01:57,8 01:53,8 Zš Hostomice 03:51,6
11 11 Kubíček Marcel 01:56,7 01:57,9 ZŠ Osov 03:54,6
12 15 Pešek Petr 02:04,3 02:02,7 Zš Hostomice 04:07,0
13 13 Kopecký Karel 02:27,5 02:11,1 ZŠ Osov 04:38,6
               
               
    kategorie - DÍVKY        
               
Poř. St. č. Příjmení Jméno čas 1. kola čas 2. kola Team Součet
1 23 Kubátová Ester 01:41,4 01:36,0 Zš Hostomice 03:17,4
2 19 Plecitá Denisa 01:40,3 01:44,3 Zš Hostomice 03:24,5
3 10 Kofroňová Pavlína 01:53,8 01:51,7 ZŠ Osov 03:45,4
4 6 Koubíková Markéta 01:52,8 01:54,9 ZŠ Osov 03:47,7
5 8 Hůlová Kristýna 01:55,7 01:57,7 ZŠ Osov 03:53,4
6 18 Kuhle Natálie 01:53,3 02:04,1 Zš Hostomice 03:57,4
7 7 Veselá Adéla 02:00,3 02:10,7 ZŠ Osov 04:11,0
8 2 Sanická Kristýna 02:05,3 02:06,4 ZŠ Osov 04:11,7
9 24 Holá Nikola 02:01,9 02:11,9 Zš Hostomice 04:13,8
10 3 Biskupová Tereza 02:08,9 02:09,4 ZŠ Osov 04:18,3
11 12 Sedláčková Anna 02:17,7 02:04,7 ZŠ Osov 04:22,4
               
               
    kategorie - OSTATNÍ        
               
Poř. St. č. Příjmení Jméno čas 1. kola čas 2. kola Team Součet
X VIP Zima Martin 01:09,3 01:09,9 Penzion Avionika 02:19,2
X U2 Fialová Jana 01:44,3 01:42,9 ZŠ Osov 03:27,2
               
    kategorie - FINÁLE        
               
Poř. St. č. Příjmení Jméno     Team čas (2 kola)
1 25 Macháček Jan     Zš Hostomice 03:00,1
2 1 Štěpán Jiří     ZŠ Osov 03:04,0

 

 

Měření času a vypracování výsledků: Sandra Svobodová

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA