Jdi na obsah Jdi na menu
 

2014

 

  Výsledky pro rok 2014
   
       
Pořadí Příjmení a jméno Bydliště / Klub Čas
       
  ODSTRKOVADLA    
1. Vitnerová Agáta   00:19,6
2. Toth Lukáš   00:20,9
3. Kratochvíl   00:21,2
4. Hanišoá Nela   00:22,2
5. Tarant Ondřej   00:23,5
6. Malechová Soňa   00:27,0
7. Hrušková Zuzana   00:31,2
8. Šinágl Viktor   00:43,3
9. Kubíčková Jitka   01:11,6
10. Svobodová Michaela   01:26,1
       
  M6    
1. Vorel Jan   01:53,0
2. Toth Matěj   01:55,1
3. Parkán Jiří   02:13,8
4. Ksandr Jan   02:14,2
5. Randák Jan   02:17,9
6. Plecitý Josef   02:19,0
7. Hnízdil Jakub   02:20,5
8. Tarant Tomáš   02:49,1
       
  Z6    
1. Vančurová Káťa   01:03,2
2. Nováková Hana   01:04,4
3. Hnízdilová Adéla   01:39,0
       
  M8    
1. Mottl Jiří   04:23,2
2. Boukal Emil   04:26,0
3. Grunt Jan   04:30,5
4. Černý Jakub   04:34,1
5. Krotil Vojtěch   04:35,3
6. Stochla Martin   04:50,0
7. Mousilli David   05:00,9
8. Vorel Štěpán   05:07,4
9. Štěpán Vojtěch   05:08,2
10. Kratochvíl Dan   05:09,5
11. Javůrek Erik   05:29,7
12. Fousek Luboš   05:33,2
13. Nodl Filip   --
14. Machovec Jaroslav   --
15. Dvořák Jáchym   --
       
  Z8    
1. Šináglová Barbora   02:42,2
2. Caithamlová Lucie   02:44,0
3. Zimová Kateřina   02:45,8
4. Palivcová Tereza   02:49,2
5. Brenerová Berenika   02:53,5
6. Obořilová Julie   03:10,0
7. Beránková Denisa   03:11,1
8. Vančurová Anna   03:14,8
9. Hnízdilová Kateřina   03:17,5
10. Kozlová Karolína   03:34,9
11. Šebková Martina   03:52,7
       
  M10  (Chyba stopek)  
1. Vrzal Matěj   --
2. Plecitý Ondřej   --
3. Vejvoda Jan   --
4. Parkán Šimon   --
5. Kubíček Jindřich   --
6. - 12. Lomoz Jáchym   --
  Grunt Karel   --
  Novák David   --
  Vorel Ondřej   --
  Brenner Vojtěch   --
  Randák Lukáš   --
  Vorel Vojtěch   --
       
  Z10    
1. Darebná Gabriela   04:46,8
2. Kantůrková Simona   04:55,5
3. Zimová Sabina   05:04,8
4. Obořilová Viktorie   05:23,9
5. Hněvkovská Šárka   05:39,0
       
  M14    
1. Štěpán Jiří   06:22,5
2. Stochla Jakub   06:37,1
3. Řabiňák Lukáš   06:49,9
4. Krotil Stanislav   06:58,7
5. Caithaml Tomáš   07:07,1
6. Plecitý Tomáš   07:08,5
7. Slanec Jan   07:09,0
8. Kubíček Marcel   07:23,4
9. Tarant Filip   07:27,9
10. Kakeš Jakub   --
       
  Z14    
1. Šebková Kateřina   07:34,8
2. Pešková Michaela   07:35,9
3. Hněvkovská Vendula   08:00,1
4. Vorlová Kristýna   08:37,4

Stížnosti a připomínky pište na email: Zima35@seznam.cz
Děkujeme

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA